صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / قطعات چکش هیدرولیک MS35AT ام اس بی MSB
MS35AT

قطعات چکش هیدرولیک MS35AT ام اس بی MSB

MSB

قطعات چکش هیدرولیک MS35AT ام اس بی ، پیکور برای خرد کردن انواع سنگ‌های کوچک و بزرگ، جدا کردن صخره از کوه، تخریب سازه های بتنی ، آسفالت جاده ها، همچنین کارهای مرتبط با حفاری تونل و به طور کلی انجام عملیات تخریبی می باشد.

چکش هیدرولیکی سری AT قدرتمندترین سری چکش هیدرولیکی شرکت MSB طراحی شده. جهت استفاده در معادن سنگ با قدرت تخریب بسیار بالا

طراحی منحصر به فرد این چکش هیدرولیکی باعث سهولت در بازدید و تعمیرات دوره ای است.

که هر شش ماه یکبار برای کم کردن هزینه های استهلاک باید انجام شود. این چکش هیدرولیکی در سایز های AT 30 با وزن 2600 کیلوگرم با قطر قلم 150 میلی متر مناسب نصب بر روی بیل مکانیکی28 تا 40 تن میباشد.

همینطور سری AT35 با وزن 3200 کیلوگرم با قطر قلم 3750 کیلوگرم با قطر قلم 175 میلی متر مناسب نصب بر روی بیل مکانیکی 40 تا 55 تن میباشد.

 

تنها تفاوت سری AT با سری MS در سایز و اندازه آن می باشد که مناسب نصب بر روی بیل های مکانیکی بزرگتر میباشد.

 

به علت عملکرد دقیق در مدار هیدرولیک و قطعات چکش هیدرولیکی ، و همچنین نواسانات بالا در حین عملیات حفاری ، نصب سیستم پیکور و همچنین نگهداری آن باید طبق استانداردهای شرکت سازنده انجام گیرد.

از اجزای چکش هیدرولیک می توان به سیلندر، سر سیلندر ،مته ،پیستون ،آکومولاتور ، سوپاپ ، بلوک سوپاپ و سایر متعلقات اشاره کرد. نوع و جنس قلم مته(چکش هیدرولیکی) برای مصارف مختلف متفاوت است.

 

چکش هیدرولیکی MS35AT
قطعات چکش هیدرولیک MS35AT

طرز کار چکش هیدرولیک :

چکش هیدرولیکی نصب شده بر روی بیل مکانیکی با حرکت پیستون و ضربه زدن به قلم پیکور ، نیرویی آنی به سنگ ، بتن و یا هر جسم سخت دیگری وارد می‌کند و باعث تخریب آن می‌شود.

حرکت پیستون در سیلندر توسط روغن هیدرولیک که به وسیله شیلنگ‌های هیدرولیکی از بیل مکانیکی منتقل می‌شود انجام می‌گیرد. به این صورت که روغن هیدرولیک به قسمت جلویی پیستون منتقل شده و باعث می­شود. پیستون به طرف بالا حرکت کند. وقتی پیستون به بالاترین نقطه‌ی مشخص شده می‌رسد، روغن از طریق کانال‌های تعبیه شده به ریگلاتور منتقل می‌شود.

 

هنگام کار با چکش بهتر است همیشه پیکور به حالت عمود برو روی جسم مورد نظر باشد و در صورت نیاز در مدت زمان کمی به حالت مورب باشد.

هنگام کار با پیکور ، راننده بیل مکانیکی باید توجه داشته باشد که به مدت طولانی در یک نقطه از چکش هیدرولیکی استفاده نکند. بهتر است پس از حدود 20 الی 30 ثانیه، ضربه زدن را متوقف کرد و پس از چند ثانیه مجددا شروع به کار کرد. این کار باعث می‌شود عمر پیستون و قلم طولانی‌تر شود و از قارچی شدن سر پیستون و ته قلم جلوگیری می‌شود. همچنین باعث جلوگیری از افزایش حرارت سیل کیت چکش هیدرولیکی شده و عمر پکینگ اورینگ را افزایش می‌دهد.

 

 

قطعات چکش هیدرولیک MS35AT

چکش هیدرولیکی MS35AT

 

قطعات چکش هیدرولیک MSB ،

قلم چکش هیدرولیکی MS 35AT ،

پیستون چکش هیدرولیکی MS 35AT،

سیل کیت چکش هیدرولیکی MS 35AT،

بوش داخلی چکش هیدرولیکی MS 35AT،

بوش سر چکش هیدرولیکی MS 35AT،

پین کتابی چکش هیدرولیکی MS 35AT،

پین مدادی چکش هیدرولیکی MS 35AT،

لاستیک دیافراگم چکش هیدرولیکی MS 35AT،

 

 

راه های ارتباطی:

09128947304

021-55721912

021-55721565

ایمیل:

info@rahsazghete.com

آدرس فروشگاه راه ساز قطعه:
تهران، خیابان قزوین نرسیده به دو راهی قپان نبش خیابان محمود زاده پلاک1162

برای ورود به صفحه اصلی اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد ما به شما

قطعات چکش هیدرولیک

قطعات چکش هیدرولیک MS700H ام اس بی

قطعات چکش هیدرولیک MS700H ام اس بی ، پیکور برای خرد کردن انواع سنگ‌های کوچک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button